Hamit Akbulut

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği 

Olağan Genel Kurulu Yapıldı. 

Tek liste ile gidilen seçimli Olağan Genel Kurulda mevcut Başkan Hamit Akbulut güven tazeledi.

12 Ocak Cumartesi saat 14.00’da KBB Fuar içi Sivil Toplum Merkezinde gerçekleştirilen Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği Olağan Genel Kurulu dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Genel Kurula Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Yönetim Kurulu Üyesi Hayri ÖZTÜRK, İstanbul Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği Başkanı ve İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Ethem Yüksel KAHVECİ, İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) Disiplin Kurulu Üyesi Alim KARATAŞ’da katıldı.

Divan başkanlığını Ethem Yüksel KAHVECİ’nin yaptığ genel kurulun divan kurulunda Alim KARATAŞ ve önceki dönem dernek başkanları Remzi EŞSİZ ile Muhammet TURAN yer aldı.

15 maddelik yoğun bir gündemin görüşüldüğü toplantıda önemli kararlar alındı.                     Önceki dönem dernek başkanları Remzi EŞSİZ ve Muhammet TURAN’a teşekkür plaketi verilirken yapılan konuşmalar sonrasında tek liste ile gidilen seçimde Hamit AKBULUT başkanlığındaki liste oy birliği ile seçildi. Seçim sonrası Kocaeli Meslekte Birlik 11 kişilik Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer aldı: Hamit AKBULUT, Filiz AYYILDIZ, Murat KORKMAZ, Ayşegül BAKAL, İlhan KAHRIMAN, Erhan AYAR, Hayrettin ÜNLÜ, Yüksel UZUNER, Nesrin BAYRAK, Çetin AYKAN ve Ahmet ESER

12. madde de yer alan Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası  (KSMMMO) Başkan adayını belirleme maddesinde dernek başkanı ve KSMMMO yönetim kurulu üyesi Hamit AKBULUT aday oldu. Yapılan açık oylamada oy birliği ile oda başkan adayı olarak seçildi. Oda kadrolarının oluşturulması konusunda yönetim kuruluna yetki verilmesinin ardından üyelere teşekkür eden  Hamit AKBULUT eskisinden daha gayretli ve üretken bir şekilde meslekte birlik misyonunu temsil için çalışma sözü verdi.

Haber tarihi: 12 / 01 / 2019
Haber Yorumları: 0
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
KOCAELİ SMMMO

    KocaeliSmmmo

MESLEKTE BİRLİK

Meslektebirlik

KOCAELİ POSOFLULAR DERNEĞİ

POSOF KÜLTÜR

LUCA

   Luca

SMMM.HAMİT AKBULUT

Hamit Akbulut

FacebookLinkedin

İstatistikler
Toplam: 36509
Aktif: 1
Bugün: 12
Dün: 12

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Türk Çözüm Web